Новини України. 15 лютого. Ірина Луценко просить колегію Печерського райсуду Києва виправдати її чоловіка, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Ірина Луценко
Ірина Луценко просить у суду не милості, а справедливого рішення

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ірина Луценко заявила: “Не в характері Луценка бути замішаним в корупційних схемах, з якими він боровся на посаді міністра внутрішніх справ. Не в характері Луценка ховатися і входити в змови, він відкритий і прямолінійний. В невинності Луценка впевнена вся Україна, крім замовників і виконавців цієї сфабрикованої справи. Я не прошу у суду милості. Я прошу справедливого рішення. Мій чоловік не винен”.

У своєму виступі Ірина Луценко зупинилася на досягненнях свого чоловіка за час роботи главою МВС, а також знову акцентувала увагу на погіршенні стану його здоров’я за час кримінального переслідування.

“Я рада і пишаюся, що в мене такий чоловік як Луценко. Я його знаю 26 років. Всі ці роки я його люблю і не перестаю поважати”, – підкреслила вона.

Нагадаємо, вчора прокуратура зажадала для Луценка чотири роки і шість місяців позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади, позбавленням рангу держслужбовця і конфіскацією майна. Приступлюку – три роки позбавлення волі умовно, штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, позбавлення рангу держслужбовця і звання майора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.