Новини України. 19 лютого. Столичне управління МВС України оголосило конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління боротьби з кіберзлочинністю.

З хакерами хочуть боротися

Як повідомили у відомстві, в Києві створюється управління боротьби з кіберзлочинністю для попередження та протидії злочинам і правопорушенням у сфері ІТ, а також протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних від таких злочинів. Базовий оклад на зазначену посаду становить 1400-1500 грн.

Щоправда, в міліції також вказують, що на борця з хакерами чекають і надбавки: за виконання особливо важливих завдань (+50% окладу), за вислугу років, за оперативно-розшукову, розвідувальну чи контррозвідувальну діяльність та інформаційно-аналітичне забезпечення органів державної влади і оперативно-службову діяльність (+50% окладу); за службу в умовах режимних обмежень (+15%); щомісячне преміювання. Цікаво, що середня зарплата у Києві, згідно з даними Держкомстату – 4168 грн.

Схоже, що в МВС вирішили більш активно протидіяти хакерами та іншим ІТ-зловмисникам, після того як офіційні сайти міністерства впали під натиском бажаючих помститися за вимкнення Ex.ua. Було б непогано також, якби в МВС провели внутрішнє розслідування та найняли людину, яка стежитиме за дотриманням авторських прав – після знайдених піратських Windows на серверах міністерства “боротьба з порушниками” виглядає як мінімум цинічною.

Джерело  watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.