Новини України. 6 лютого. В суботу, 4 лютого, в Мілані пройшов багаточисельний мітинг на підтримку лідера опозиції Юлії Тимошенко.

В Мілані пройшов мітинг в підтримку Тимошенко

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Зокрема Асоціація “Радікалі сенца фісса дімора” (Radicali senza fissa dimora) висловила підтримку лідеру української демократичної опозиції та свій протест проти згортання демократії в Україні.

Як підкреслив Президент цієї Асоціації Марко Ді Сальво, справою Тимошенко зобов’язана займатися кожна демократична вільна європейська країна, зокрема й Італія.

“В жодній країні, яку можна вважати демократичною, лідера опозиції не мають права засуджувати у такий несправедливий спосіб, як це зроблено в Україні з Юлією Тимошенко. Покарання на сім років, утримування хворої Тимошенко в СІЗО та таємне перевезення її до колонії під Харковом, заборона брати участь у політичному житті – є доказом того, що Україну Януковича треба вважати режимом і диктатурою”, – стверджує Президент Асоціації.

Ді Сальво вкрай обурений станом демократії та свобод людини в Україні.

“Ув’язнення лідера опозиції є не лише порушенням прав людини, – це дефіцит демократії, що сягнув небезпечного рівня у сьогоднішній Україні, що негативно впливає на стосунки між Європейською Співдружністю та Україною”, – додав Ді Сальво.

Мітинг відбувся на центральній площі Кордузіо під українським Державним прапором. Мітингувальники тримали гасла “Тимошенко – свободу, Україні – Демократію!”, інформують в партії.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.