Новини України. 7 лютого. В Кіровоградській області може забракнути хліба.

Хліб
В Кличка заявляють, що Кіровоградщина може опинитися без хліба

Про це повідомляє партія “УДАР Віталія Кличка”.

Проблема, за словами представників партії, полягає в тому, що чинні чиновники від парті влади не вміють і не знають як управляти аграрним комплексом. В області потрібно пересівати 150 га озимини.

“Наша обласна влада замість того, щоб мобілізувати всі сили і кошти, направивши їх на вирішення проблем аграрного комплексу, закупівлю добрив, засобів захисту, наші можновладці граються у велику політику і таку ж економіку. Створюють декларативні програми “Центральний регіон”, вимагають від районів звітувати про виконання своїх вказівок. Тобто більшість часу витрачається на непотрібну і дорогу паперову роботу”, – відзначив голова Кіровоградської обласної організації партії “УДАР” Анатолій Ревенко.

“Наша область – аграрна, ми залежимо від погодних умов і від того, які професіонали очолюють управління аграрної політики в області. Та, на жаль, теперішня влада вирішила, що головою цього управління не обов’язково має бути професійний аграрій, головне, щоб він був свідомим “регіоналом”. От і маємо таку ситуацію. Владі потрібно змінити підхід до кадрової політики і призначати на керівні посади не тих, хто “зізнається їм в любові” і робить вигляд, що сильно працює, а тих – хто знає свою справу, знає людей, їхні потреби, проблематику галузі і здатен працювати”, – додав він.

На нещодавно проведеній нараді з підготовки до весняно-польових робіт, заступник міністра з аграрної політики Микола Безуглий заявив, що на Кіровоградщині доведеться пересівати 150 га озимини.

Як зазначив Микола Безуглий, у зв’язку зі складними погодними умовами, які призвели до недостатньої зволоженості посівних площ, загинула значна частина озимини. Також перший заступник міністра відмітив, що аграрії області дуже погано забезпечені якісними добривами, засобами для захисту рослин та насінням.

Особливу увагу він звернув на недотримання сівозміни, адже на 40% посівних площ соняшник перетворився на монокультуру і цим виснажується ґрунт. Всі ці фактори можуть призвести до того, що хліб стане рідкісним продуктом на столах кіровоградців, повідомляють в прес-службі партії “УДАР”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.