Новини України. 29 лютого. З 1 квітня проїзд залізницею в купейних вагонах може подорожчати на 3,4%, а всього за рік – на 14,2%.

Квитки подорожчають, але... за новою схемою

Це передбачено в проекті наказу Мінінфраструктури (МІУ). Плата не підвищуватиметься у СВ (і так дорого) і плацкарті (хочуть залишити проїзд доступним для всіх).

Як роз’яснила керівник прес-служби МІУ Олена Шуляк, зараз проект запропонований на громадське обговорення, тому можуть змінитися як його зміст, так і терміни вступу в силу. Поки МІУ бажає не тільки підняти вартість проїзду (обгрунтовуючи тим, що тарифи не змінювалися з 2009 року, а інфляція за цей час склала 20%), а й змінити порядок формування ціни квитка залежно від днів тижня і пори року, як це прийнято в Європі. Зміни стосуються тільки внутрішніх рейсів.

Думки пасажирів розділилися. Киянка Ірина Іщук каже, що пасажирам це невигідно, адже більшість їздить саме тоді, коли квитки дорогі (літо, свята), у виграші виявляться лише відрядження. А Ігор Бєлов з Макіївки вважає, що небагаті люди зможуть заощадити, вибравши для поїздки (наприклад, на лікування) день і місяць, коли проїзд дешевше.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.