Новини науки. 5 лютого. Чоловік, який раптово стає турботливим, доглядає і дарує подарунки, викликає у дружини не відповідні почуття, а підозри в зраді.

Жінки не вірять у справжній прояв почуттів

Як показало дослідження, дві третини жінок насторожуються, зазначивши такі зміни в поведінці свого чоловіка.

Чоловік, який вирішив випробувати нові пози в спальні, приготувати дружині сніданок у ліжко або порадувати їй квіти, ризикує нарватися на з’ясування стосунків – жіночі ревнощі не знають міри. Всі ці знаки уваги, якими зазвичай чоловіки балують своїх дружин досить рідко, викликають найсильніші підозри про те, що він завів роман на стороні. Навіть пропозиції допомогти у домашніх справах наводиять жінок на підозрілі думки про спробу чоловіка загладити свою провину.

«Сучасне життя зробило знаки уваги подружжя по відношенню один до одного досить рідкісним явищем. Саме тому поведінка чоловіка, яку він вважає турботою та увагою, сприймається жінками зовсім по іншому, якщо воно вибивається за рамки звичайного», – пояснюють дослідники.

Серед найпідозріліших дій жінки відзначають покупку ювелірної прикраси, експерименти в спальні, підвищену емоційність, покупку квітів або шоколаду, раптову уважність, запрошення на романтичне побачення, допомога у домашніх справах, сніданок у ліжко, компліменти, телефонні дзвінки і інтерес до поцілунків і обіймів.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.