Новини здоров’я. 13 лютого. Не питайте жінку про її вагу – чесної відповіді ви не отримаєте.

вага, схуднення
Вага - це не єдиний параметр, який змушує жінок лукавити

Мільйони жінок брешуть про те, скільки вони важать насправді, розповідаючи подругам, чоловікам і навіть мамі про неіснуючі успіхи в схудненні.

Як показало опитування серед 2000 жінок, дві третини з них брешуть про свою вагу і свої розміри. В середньому жінки применшують свою вагу на 4 кілограми. Кожна п’ята жінка прикидається, що важить на 6 кілограмів менше, а кожна шоста вводить занижену вагу в пам’ять тренажерів у спортзалі, оскільки соромиться своєї істинної ваги.

Через це чверть жінок перестають сприймати свої розміри об’єктивно і регулярно купують занадто тісний одяг, приймаючи таблетки для схуднення і чекаючи моментального ефекту.

«Зайва вага – це проблема, яка змушує соромитися і знижує самооцінку, і тому не дивно, що жінки брешуть своїм друзям і партнерам про те, скільки важать. Особливо насторожує те, що багато з них починають вірити у власну брехню», – відзначають дослідники.

Вага – це не єдиний параметр, які змушують жінок лукавити. Більшість з них применшують розміри одягу, нижньої білизни і навіть взуття. Так, багато представниць прекрасної статі стверджують, що носять одяг на два розміри менше, ніж насправді. 17% з них зрізають етикетки з суконь, щоб ніхто не звинуватив їх у брехні.

Більшість жінок мріють важити близько 50-57 кілограмів і носити 10 розмір сукні, п’ятий розмір взуття, а їх ідеальний зріст – 170-176 сантиметрів.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.