Новини України. 23 лютого. Українські лікарі, що входили до складу спільної комісії, створеної для медичного огляду Юлії Тимошенко заявляють, що коментарі канадського лікаря – члена даної спільної комісії, надані в ЗМІ, не відповідають дійсності.

Претензії до української влади є безпідставними - МОЗ

Про це повідомили в прес-службі МОЗ України.

Як зазначають в МОЗ, Тимошенко комісією було запропоновано медичне обстеження і проведення лабораторних досліджень. Медичне обстеження було проведено іноземними фахівцями після отримання відповідної інформованої згоди пацієнта, а на проведення лабораторних досліджень Тимошенко такої інформованої згоди, як того вимагає законодавство України, не давала.

Отже, при колегіальному обговоренні та в попередніх висновках канадських лікарів претензій до роботи спільної комісії не було.

«Претензії до української влади є безпідставними, оскільки з боку уряду України та інших державних органів були забезпечені всі умови для проведення успішної роботи спільної медичної комісії», – зазначають в МОЗ.

«Що стосується коментарів канадського лікаря з приводу «введення Тимошенко Ю. В. речовин, заборонених в Канаді», повідомляємо, що для лікування пацієнтки використовуються виключно препарати, які зареєстровані та дозволені до застосування в Україні», – додають в МОЗ.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.