Новини політики. 29 лютого. Народні депутати України будуть присутні на президентських виборах в Росії в якості спостерігачів, повідомив на прес-конференції в Житомирі в середу спікер Верховної Ради Володимир Литвин.

Володимир Литвин
Литвин вітає ініціативу депутатів

За його словами, народні депутати будуть спрямовані спостерігачами “по різних лініях, тобто, по лінії міжнародних організацій, ОБСЄ, Ради Європи, Міжнародної асамблеї СНД”.

Литвин додав, що в “останні дні отримав кілька листів від Центральної виборчої комісії Росії з пропозицією направити депутатів з конкретними прізвищами”.

“Я розумію, що тут є відповідна ініціатива, яку я вітаю, за винятком одного положення. Всі витрати несе сторона, яка направляє цих людей, я маю на увазі депутатів, які демонструють відповідну ініціативу», – сказав Литвин.

Литвин підкреслив, що може оформити відрядження, але не може її фінансувати, так кошти для цієї поїздки не передбачені.

Вибори президента Росії пройдуть 4 березня. В якості кандидатів зареєстровані лідери чотирьох парламентських партій: Володимир Путін від “Єдиної Росії”, Геннадій Зюганов від КПРФ, Сергій Миронов від “Справедливої ​​Росії” і Володимир Жириновський від ЛДПР, а також самовисуванець – мільярдер Михайло Прохоров.

За даними посольства РФ в Україні, дев’ять виборчих дільниць для голосування будуть відкриті в Україні четвертого березня, в день виборів президента Росії.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.