Новини спорту. 22 лютого. 17-18 річні українські “стріляючі лижниці” виграли естафету на юніорському чемпіонаті світу.

У дівчат перемогу здобула Юлія Брігинець

У фінському біатлонному центрі Контіолахті триває чемпіонат світу з біатлону серед юніорів.

У третій день змагань скарбничка України поповнилася першою золотою медаллю. Постаралися наші дівчата, вигравши естафету. 17-18 річні українські “стріляючі лижниці” виграли впевнено, з хвилинною перевагою над найближчими суперницями.

Зокрема хороший хід і впевнену стрільбу показали Юлія Журавок та Анастасія Меркушина. Але варто окремо сказати про Юлію Бригінець. На своєму етапі вона не тільки швидко бігла, а й закрила 10 з 10 мішеней. В цілому, наші дівчата допустили всього 4 промахи, ставши найкращими за цим показником.

Друге і третє місце посіли команди Швеції та Австрії, що випередили Німеччину і Росію, у яких не заладилася стрільба. Таким чином, у скарбничці України вже дві медалі. “Бронзу” у індивідуальній гонці серед юнаків здобув 18-річний Артем Тищенко.