Новини технологій. 21 лютого. Україномовний розділ Вікіпедії у День рідної мови вийшов на 13 місце за кількістю статей серед усіх 284 мовних розділів всесвітньої онлайн-енциклопедії.

Вікіпедія
Українська Вікіпедія опинилася на 13-му місці

21 лютого о 12:46 переможною у змаганні з каталонцями стала стаття “Римська школа (музика)”, започаткована користувачем з ніком Morigerato, під яким у Вікіпедії працює український правник Олександр Ольтович.

На той час в українській Вікіпедії нараховувалось 365 896 статей, а у каталонській – 365 895. Слід додати, що на 1 лютого цього року каталонська Вікіпедія мала на близько 1300 статей більше за український мовний розділ.

Українська Вікіпедія рубіж у 100 тисяч статей подолала у березні 2008 року, для чого її редакторам знадобилося чотири роки. За два наступні роки було написано ще сто тисяч статей. Минулого року в українській Вікіпедії було написано 300 тисячну статтю, і вона перемістилась з 16 на 14 місце за кількістю статей серед усіх 284 мовних розділів Вікіпедії, обійшовши фінську та норвезьку Вікіпедії.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.