Новини економіки. 10 лютого. За домовленістю сторін, Україна відновить постачання сиру через 10-12 днів.

Учасники ринку стверджують, що їхня продукція відповідає російським нормам

За словами міністра аграрної політики і продовольства України Миколи Присяжнюка після зустрічі з главою Росспоживнагляду Геннадієм Оніщенко, Україна протягом двох тижнів відновить поставки сиру.

«Ми повинні привести продукцію виробників сиру, яким було заборонено поставляти продукцію в РФ у відповідність з технічним регламентом та нормативними документами РФ. Ми розраховуємо протягом 10-12 днів відновити постачання сиру з трьох підприємств», — повідомив міністр.

Учасники ринку продовжують стверджувати, що їхня продукція відповідає російським нормам.

Втім, один з учасників ринку на правах анонімності розповів, що приблизно третина української продукції дійсно містить рослинні жири, а отже, відповідно до російського техрегламенту повинна іменуватися не сиром, а сирним продуктом. За його словами, сирний продукт на 30% дешевше сиру.

За словами Присяжнюка у Росспоживнагляду були об’єктивні аргументи на користь невідповідності нашої продукції техрегламенту РФ

Втім, аналітики впевнені, що Україні невигідно продавати фальсифікат в РФ — на основному експортному ринку для наших підприємств.

Раніше у Росспоживнагляду були претензії до 14 українських виробників сиру.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.