Новини політики. 26 лютого. Російський опозиціонер Борис Нємцов вважає, що після обрання Володимира Путіна президентом РФ Україну “не чекає нічого хорошого”.

Володимир Путін
Путін у всьому бачить ворогів

“У відносинах двох країн не буде нічого доброго. Я думаю, конфліктність буде дуже висока, Путін скрізь бачить ворогів і шукає цих ворогів. Україна в цьому сенсі дуже підходящий для нього об’єкт”, – сказав Нємцов в ході акції “Великий білий коло” в центрі Москви.

Він переконаний, що подальше перебування Путіна при владі небезпечно і для Росії, і для російсько-українських відносин. Як сказав Нємцов, Україна, як і Грузія, ніякої небезпеки для Росії не представляє, але майбутній президент РФ буде розглядати їх як “ворогів”.

Путін говорив, що ми воюємо з Україною, тому що там Ющенко, тепер він воює з Україною, тому що там Янукович. У мене таке відчуття, що хто б не був лідером в Україні, він все одно буде ворогом для Путіна. Для нього ворог – вся земна куля, і Україна не виняток. Ви не думайте, що ви якісь унікальні”, – заявив Нємцов.

Він також назвав сьогоднішню акцію “Велике біле коло” дуже вдалою, оскільки на Садове кільце вийшло дуже багато людей, незважаючи на заяви “путінської пропаганди”, що ніхто не прийде.

“Це акція солідарності всіх людей, у яких є гідність, солідарності проти шахраїв і злодіїв, проти фальсифікації на виборах”, – сказав Нємцов і підкреслив, що головне гасло на виборах президента РФ – “жодного голосу за Путіна”.

При цьому він зазначив, що прийде голосувати і перекреслить бюлетень: “Я вважаю, що вибори апріорі сфальсифіковані”.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.