Новини спорту. 2 лютого. Всіх вболівальників на ЄВРО-2012 Україна перевірить по міжнародній базі футбольних фанатів.

Карпати фани
Вболівальників Євро перевірять

Про це повідомив перший заступник Національного агентства з підготовки до Євро-2012 і реалізації структурних проектів Олександр Бірсан в ході колегії, присвяченій підготовці до Євро-2012, Державної прикордонної службі України.

Згідно оприлюдненої ним інформації, в Україні, з ініціативи УЄФА, при МВС створено національний інформаційний футбольний пункт. Головним його завданням є обмін між поліцейськими відомствами інформацією про футбольних фанатів.

Олександр Бірсан поінформував, що в даному напрямі ведеться відповідна робота, що дозволить не пропустити в Україну ту певну кількість вболівальників, які погано поводилися під час попередніх матчів і подій такого рівня. За його словами, МВС, спільно з Державною прикордонною службою, працюватиме над тим, щоб система працювала коректно, ефективно, і щоб в країну не потрапили особи, які можуть спровокувати всякого роду конфліктні ситуації під час проведення чемпіонату.

У свою чергу, голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин повідомив журналістам, що на даний момент прикордонного відомства ще не отримало бази даних небажаних вболівальників до Євро-2012.

Джерело Ура-Информ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.