Новини економіки. 27 лютого. Протягом усього періоду аномальних холодів Україна в повному обсязі виконувала зобов’язання по транзиту природного газу в країни Європи, заявляють у НАК «Нафтогаз».

Україна не вкрала в Росії ні кубометру газу

«Нафтогаз Україна» відправив російському «Газпрому» докази, що в лютому не відбирав транзитний газ, призначений європейським споживачам.

Як повідомив заступник голови правління НАК «Нафтогаз Україна» Вадим Чупрун, протягом усього періоду аномальних холодів у січні-лютому 2012 року Україна чітко і в повному обсязі виконувала всі свої контрактні зобов’язання з транзиту природного газу до країн Європи.

«Україна не відбирала жодного кубічного метра за рахунок транзиту російського газу в Європу. Ми це заявляємо офіційно, і це підтверджується відповідними документами. Ми чітко і в повному обсязі виконували всі свої контрактні зобов’язання з транзиту російського природного газу до Європи», – цитує Чупруна прес-служба НАК «Нафтогаз».

Він також зазначив, що «Нафтогаз» надіслав голові правління ВАТ «Газпром» черговий лист з конкретними доказами щодо недопоставок газу через українську ГТС.

Нагадаємо, раніше глава «Газпрому» Олексій Міллер повідомив президентові РФ Дмитру Медведєву, що Україна в лютому в окремі дні незаконно відбирала до 40 мільйонів кубометрів транзитного російського газу.

Медведєв доручив «Газпрому» розібратися з цього питання з українською стороною «в рамках правових і корпоративних процедур».

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.