Новини технологій. 6 лютого. У бета-версії Windows 8 не передбачено кнопки “Пуск” і однойменного меню.

Windows 8 компанія Microsoft анонсувала на початку червня 2011 року

Про це повідомляє блогер Пол Тарротт з посиланням на джерело всередині Microsoft.

У найпершій публічній версії Windows 8, яка вийшла у вересні 2011 року, кнопка “Пуск” була, хоча вона виконувала дещо інші завдання, ніж в Windows 7. Вона служила для перемикання між “традиційним” інтерфейсом Windows і новим інтерфейсом Metro.

У новій збірці Windows 8 перемикати інтерфейси можна буде декількома способами – за допомогою клавіші Windows на клавіатурі, комбінацією Ctrl + Esc або наведенням курсора миші в лівий нижній кут екрану. Кнопка “Пуск” з панелі завдань зникне.

Відсутність кнопки “Пуск” в бета-версії ОС підтверджують також нові скріншоти Windows 8, які потрапили в Мережу на початку лютого. Microsoft чутки про зміни в інтерфейсі Windows не коментує.

Кнопка “Пуск” і меню “Пуск” вперше з’явилися в Windows 95, яка вийшла в 1995 році. Меню “Пуск”, як правило, містить список недавно відкритих документів. З нього також можна запускати програми і заходити в налаштування системи.

Кнопка і меню з часом зазнали ряд змін – так, починаючи з Windows Vista за замовчуванням замість напису “Пуск” (Start) на кнопці відображається логотип Windows на тлі кулі.

Операційну систему Windows 8 компанія Microsoft анонсувала на початку червня 2011 року. Три місяці по тому вийшла версія ОС для розробників. Бета-версія, також звана Consumer Preview, з’явиться в кінці лютого 2012 року.

Windows 8 зможе працювати і на планшетах, і на комп’ютерах. У ній співіснують два типи інтерфейсу – традиційний, багато в чому схожий з інтерфейсом Windows 7, і Metro. Останній був спроектований як “універсальний” інтерфейс, придатний як для сенсорних екранів, так і для мишки з клавіатурою.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.