Новини світу. 20 лютого. У Великобританії на онлайн-аукціоні eBay за рекордну суму була продана цибулина рідкісного підсніжника, квітки якого мають вкраплення жовтого кольору.

Проліски продають за рекордну суму

Цибулина пішла з молотка за 725 фунтів стерлінгів (873 євро). За словами продавця підсніжника, Яна Крісті, він був приголомшений, коли йому вдалося продати рослину за таку велику суму.

Пролісок з жовтими вкрапленнями вперше був помічений десять років тому в саду графства Пертшир. Імовірно, жовті частини з’явилися у рослини в результаті генетичних мутацій або “пробудження” рецесивного гена. Рослина, названа Елізабет Харрісон, була офіційно визнана Королівським садівничим товариством приблизно чотири роки тому.

Попередній рекорд вартості цибулини проліска був встановлений в 2011 році. Тоді рослина пішла з молотка за 350 фунтів стерлінгів (408 євро за тодішнім курсом). Пролісок, куплений в 2011 році, також був рідкісним екземпляром – на його квітках не було зелених вкраплень, які бувають у більшості інших пролісків.

Колекціонування пролісків, або галантофілія, вельми поширене захоплення серед британців. Багато любителів пролісків готові платити за цибулини сотні фунтів.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.