Новини авто. 21 лютого. Станом на кінець третього кварталу 2012 року середній термін володіння автомобілем в США склав 57 місяців (майже п’ять років).

Збільшення гарантійного терміну для багатьох водіїв свідчить про підвищення надійності машин

Такі дані наводить агентство Automotive News з посиланням на звіт дослідницької компанії Polk. Аналітики відзначають, що цей показник став найтривалішим, починаючи з 2003 року, коли почали проводитися подібні дослідження.

Новими автомобілями американці володіють у середньому 71,4 місяця, тобто, майже шість років. На початку 2003 року цей термін становив 49,8 місяця (трохи більше чотирьох років). Старі машини жителі США перепродують через 49,9 місяця (в 2003 році – через 32,3 місяця, тобто, менше трьох років).

Збільшення терміну, протягом якого американці їздять на одній машині, пов’язано з декількома факторами, зазначають аналітики. По-перше, покупцям довелося стати більш консервативними через нестабільну ситуацію на ринку праці та відносно високого рівня безробіття. По-друге, американці все частіше стали брати довгострокові кредити. По-третє, автокомпанії намагаються збільшити гарантійний термін на машини, що для багатьох водіїв свідчить про підвищення надійності машин.

За підсумками 2011 року в США було продано 12,78 мільйона машин, що на десять відсотків більше у порівнянні з 2010 роком.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.