Новини світу. 27 лютого. У Нью-Йорку ветеран II Світової війни і його син-інвалід пішли з життя з різницею в декілька годин.

Після смерті матері батько з сином стали один для одного єдиною опорою

85-річний герой війни Джозеф Валеріо-старший і його єдиний 46-річний син Джозеф Валеріо-молодший були знайдені мертвими у своїй квартирі, де вони прожили все життя.

Сусіди сім’ї заявили в поліцію, коли обидва чоловіки протягом кількох днів не відповідали на телефонні дзвінки.

Джозеф-молодший з’явився на світ розумово відсталим і все своє життя прожив разом з батьками. Після смерті матері батько з сином стали один для одного єдиною опорою.

“Вони були настільки схожі, що часто оточуючі приймали їх за рідних братів. Вони навіть одягалися абсолютно однаково, – говорить сусідка сім’ї Глорія Кленсі, яка регулярно їх відвідувала. – Джозефу-старшому пропонували віддати сина в будинок-інтернат для розумово відсталих, але він категорично відмовився, сказавши, що до кінця життя буде про нього піклуватися”.

За словами лікарів, батько помер з «природних причин», а серце сина не витримало шоку: він помер від серцевого нападу прямо над ліжком любого батька.

“Вони були разом і в житті, і в смерті”, – сказав настоятель католицької церкви Св. Антонія Джон Пайдеріт, який регулярно спілкувався із сім’єю.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.