Новини світу. 24 лютого. Пішохідний і велосипедний міст у словацькій Братиславі запропонували назвати на честь актора, зірки бойовиків Чака Норріса.

Варіант "Міст Чака Норріса" лідирує з великим відривом

Голосування проходить в інтернеті, на сторінці словацької столиці в Facebook. Варіант “Міст Чака Норріса” лідирує з великим відривом від інших запропонованих назв.

У списку для голосування вказано цілий ряд інших варіантів. Наприклад, словакам пропонують назвати міст на честь австрійської ерцгерцогині Марії Терезії, на честь села Девінська або в честь словацького політика Володимира Мечьяра.

Голосування триватиме до квітня 2012 року. Після цього чиновники обговорять його результати і приймуть рішення про присвоєння назви мосту через річку Морава (міст сполучатиме Словаччину з Австрією).

За словами словацького політика Павола Фресо, при прийнятті остаточного рішення про найменування мосту думка громадськості обов’язково буде враховуватися. В обговоренні назви також візьмуть участь австрійські чиновники.

В Словаччині досить популярні жарти про Чака Норріса. Варто відзначити, що актор – популярний герой забавних інтернет-мемів не тільки у словаків, але й у представників інших національностей.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.