Ноовини світу. 19 лютого. Близько 100 націоналістів були затримані після несанкціонованої ходи в центрі Москви до Манежної площі, очевидці повідомляють про побиття робітників із Середньої Азії.

У Росії б'ють неслов'янських громадян

Хода пройшла після узгодженого мітингу на Чистих ставках, де активісти націоналістичних організацій вимагали засудити Расула Мірзаєва.

Після завершення мітингу його учасники спустилися в метро, де продовжили викрикувати націоналістичні гасла. Близько 200 чоловік приїхали на станцію «Китай-місто», вийшовши з метро, вони рушили центром міста в сторону Манежної площі, б’ючи по дорозі людей неслов’янської зовнішності. Постраждали кілька робітників із Середньої Азії.

Поліція втрутилася тільки на підході до Манежної площі. Кілька десятків людей було затримано на Моховій вулиці і в підземному переході до Манежної площі.

Приводом для акції послужило звільнення під заставу чемпіона світу зі змішаних єдиноборств Расула Мірзаєва, після бійки з яким помер Іван Агафонов. 13 лютого Суддя Юлія Новічкова прийняла рішення звільнити Мірзаєва під заставу в 100 тис. рублів.

Однак, вже 14 лютого Мосміськсуд скасував рішення про звільнення спортсмена. На наступний день Пресненський суд продовжив арешт Мірзаєва на два місяці, а справа повернулася в прокуратуру. У четвер стало відомо, що слідство посилило звинувачення і тепер Мірзаєву загрожує до 15 років в’язниці.

Джерело Газета.Ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.