Новини політики. 15 лютого. Залізна витримка, прагматизм, помножений на розумну компромісність допоможуть Раїсі Богатирьовій успішно продовжити реформування вітчизняної системи охорони здоров’я.

Раїса Богатирьова
Богатирьова додасть уряду шарму

Про це, коментуючи призначення Раїси Богатирьової на посаду Віце-прем’єр-міністра України – Міністра охорони здоров’я України, заявила народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Олена Бондаренко.

«Раїса Василівна Богатирьова, без жодного сумніву, – один з найсильніших менеджерів в галузі медицини. Величезний життєвий і професійний досвід дозволить їй успішно продовжити реформування вітчизняної системи охорони здоров’я. На новій посаді їй належить вирішити величезну кількість завдань щодо забезпечення якісної та своєчасної медичної допомогою кожного українця, який її потребує», – зазначила політик.

На переконання Олени Бондаренко, Раїса Багатирьова володіє для цього всіма необхідними якостями: залізною витримкою, цілеспрямованістю, а також вражаючу здатність знаходити найбільш оптимальне і ефективне рішення в найскладніших ситуаціях.

«Особисто мені як жінці в політиці приємно, що в Уряді Миколи Азарова з’явиться представниця прекрасної статі. Адже в тих колективах, де працюють жінки, переважає дипломатичність, шарм, влучність і гармонія», – підсумувала парламентарій.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.