Новини світу. 25 лютого. У суботу пройде “Генеральна репетиція” майбутніх виборів президента на ряді виборчих дільниць Москви.

Москвичі потренуються голосувати

За повідомленням голови Мосміськвиборчкома Валентина Горбунова, подібний захід, який стане свого роду “Днем відкритих дверей”, пройде в столиці вперше.

“У кожному окрузі на конкретних виборчих дільницях ми продемонструємо, як проходитиме голосування”, – сказав він. За його запевненням, всі ділянки, де пройде “репетиція“, обладнані новою технікою – прозорі урни для голосування та веб-камери.

“Ми запросимо представників ЗМІ, партій, спостерігачів, а також членів інших виборчих комісій взяти участь в цьому заході”, – сказав Валентин Горбунов. За його підсумками відповідні рекомендації будуть дані всім дільничним комісіям.

При цьому Горбунов запевнив, що буде продемонстровано “не тільки меблі”. За його словами, передбачається, що в рамках Дня відкритих дверей пройде так зване навчальне голосування, для якого в “тренувальні бюлетені” будуть внесені прізвища людей не менш шанованих, ніж ті, що беруть участь в президентських перегонах.

Він також нагадав, що 4 березня москвичам належить зробити вибір не тільки серед кандидатів на пост глави держави, а й по кандидатурах в муніципальні збори столиці.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.