Новини України. 14 лютого. Біля російських портів на Азові скутими в кригу залишають шестеро кораблів.

На двох кораблях підходив до кінця запас харчів

На деяких закінчуються запаси харчів.

Шестеро кораблів залишаються в крижаному полоні в Азовському морі біля російських портів Темрюк і Кавказ, їм на допомогу рухаються чотири криголама.

Скутими у льодах опинилися судна Росії, Мальти, Танзанії і Сент-Кітс. Відрізаними від берега залишаються 85 людей, більшість з яких – громадяни Росії. За даними МНС РФ, на двох кораблях підходив до кінця запас харчів: у вівторок вертоліт Мі-2 доставив на судно “Святий Ніколас” 700 кілограмів продуктів харчування та води.

Про долю екіпажу судна “Азовський вітер”, на якому також продуктів було лише на добу, не повідомляється. Як повідомляють рятувальники, в акваторії 12-15 лютого очікується подальше ущільнення льоду і збільшення його товщини на сході моря до 40-60 сантиметрів, на решті частини – до 30-40 сантиметрів.

Нагадаємо, станом на 10 лютого в акваторії Азовського моря застрягло в льодах 21 судно. На допомогу кораблям приходять рятувальники як з Росії, так і з України.

Зокрема, українські МНСники раніше врятували російських моряків з суховантажу “Іван Вікулов”, який застряг посеред моря і на якому спалахнула пожежа.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.