Новини світу. 14 лютого. У День святого Валентина в Китаї поєднують шлюбом барана і оленицю.

Чуньцзе часто вилизує Чанмао шерсть, а він не підпускає до неї оленів-самців

Нетрадиційні відносини барана Чанмао (довге волосся) і олениці Чуньцзе (чиста) зробили їх зірками зоопарку в провінції Юньнань після того, як місцевий телеканал показав про них відеосюжет.

Союз двох тварин буде укладено прямо у зоопарку. В день весілля в продаж надійдуть 500 квитків по 66 юанів (10 доларів). На церемонії тварини постануть перед «гостями» у весільних шатах.

Чанмао і Чуньцзе живуть пліч-о-пліч на території зоопарку з дитинства та сильно один у до одного прив’язані. «Вони разом виросли в групі травоїдних тварин», – цитує співробітника парку Лю Геньчена агентство Xinhua.

Чуньцзе часто вилизує Чанмао шерсть, а він не підпускає до неї оленів-самців, нападаючи на тих, хто насмілюється наблизитися,. У грудні 2010 року працівники зоопарку помітили, що Чанмао і Чуньцзе займаються сексом.

В минулому році Чанмао і Чуньцзе були насильно розлучені, але, врешті-решт, вони знову возз’єдналися. Справа в тому, що баран був не до кінця вірний олениці – він став батьком ягняти, народженого від єдиної вівці в зоопарку. З цієї причини адміністрація зоопарку вирішила відселити барана від олениці в листопаді минулого року.

Тим не менш, коли Чанмао почав нове життя в одному вольєрі зі своїм сином і його матір’ю, він став поводитися агресивно. Чуньцзе, в свою чергу, протиснулася крізь щілину в огорожі, щоб бути ближче до свого сердечного друга.

Вчені радять співчуваючим не вкладати занадто багато «людського» у відносини двох тварин. Найкраще, залишити їх у спокої, рекомендують фахівці.

За матеріалами nr2.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.