Новини здоров’я. 15 лютого. Донецькі лікарі врятували 35-річну жінку, яка мало не згоріла у власному душі.

Жінці пересадили понад п"ятсот кв. сантіметрів штучної шкіри

97-м відсотків опіків тіла – така площа ураження, зазвичай, смертельна – сказали медики, але все ж вирішили посперечатися з долею.

Тіло Ірини було суцільною раною, коли її привезли до опікового центру. 97 відсотків шкіри були уражені опіками. Не постраждали лише стопи. Біда із жінкою сталася через закорочення в її душовій кабіні.

Ірина перенесла 13 складних операцій. Частину обпеченої шкіри хірурги замінили шкірою її матері, яка стала донором. Решту брали з уцілілих ділянок тіла. Та ні Ірининої, ані донорської шкіри не вистачало, щоб закрити всі уражені ділянки тіла. Часу було обмаль, кажуть медики. Тому, щоб врятувати жінці життя їй пересадили понад п’ятсот кв. сантіметрів штучної шкіри.

Пів сотні Ірининих колег здали кров. Її потерпілій переливали 38 разів. 200 тис.грн. за курс лікування сплатили з бюджету лікарні та грошей, що зібрали небайдужі люди.

З опікового центру Ірину вже виписали. Те що жінка пішла додому сама – медики досі вважають дивом. Адже спочатку сумнівалися, чи виживе вона. Тепер, щоб відновити роботу мімічних м’язів Ірина має пройти курс реабілітації. Попереду ще не одна пластична операція. За прогнозами медиків, цілком вона одужає не раніше ніж через рік.

ВІДЕО

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.