Новини України. 24 лютого. У центрі Дніпропетровська комунальники влаштували показове «шоу» зі збивання бурульок з дахів.

Бурульки
Бурульки можуть збити на замовлення

Як повідомив заступник начальника управління ЖКГ міськради Владислав Грицай, всього мегаполіс обслуговують три автовишки, з яких працівники добираються до крижаних кілків, що загрожують головам перехожих.

«Як правило, бурульки наростають на старих будинках з жорсткими шиферними дахами. Цього року снігу набагато менше, ніж минулого, тому бурульок менше. Але все одно за лютий ми отримали майже 100 заявок», – розповів Владислав Грицай.

Також він повідомив, що з проханням про зняття льоду з даху городяни можуть звертатися в ЖЕКи або в диспетчерську центральної аварійної служби. Там допоможуть безкоштовно, щоправда, чекати приїзду комунальників, можливо, доведеться не один день.

У свою чергу, якщо звернутися до скелелазів, які знімають бурульки за гроші, питання може бути вирішене за кілька годин, але дорого. Вартість послуг таких фахівців варіюється від 500 грн до 2,5 тис. грн.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.