Новини світу. 29 лютого. Влада Аргентини, Чилі, Колумбії та Іспанії провели арешти 25 передбачуваних учасників хакерського руху Anonymous, а також вилучили 250 одиниць IT-обладнання і мобільних телефонів.

Anonymous заарештовують

Як передає ВВС, ця операція була здійснена слідом за кібер-атаками на інтернет-сайти в Колумбії і Чилі.

Атаці, за даними Інтерполу, піддалися сайти колумбійського міністерства оборони і адміністрації президента, чилійської національної бібліотеки, а також електричної компанії Endsea.

За інформацією іспанських властей, в ході операції, проведеної в цій країні, чотири людини були заарештовані в Мадриді і Малазі. Двоє з них залишаються під вартою, в той час як інші два фігуранта, включаючи неповнолітнього підлітка, були випущені під заставу.

Міністерство внутрішніх справ Іспанії оголосило, що один з четвірки затриманих імовірно був керівником комп’ютерних операцій Anonymous в Іспанії та Латинській Америці.

Anonymous – вельми розгалужена і в той же час досить розрізнена міжнародна мережа онлайн-активістів, які характеризують себе як “інтернет-збори”. Як акції протесту вони часто створюють перешкоди в роботі різних веб-сайтів і служб.

Протести Anonymous в основному пов’язані з питаннями свободи слова та непідконтрольності Всесвітньої мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.