Новини науки. 6 лютого. Відданість своєму партнеру – це не тільки фізична вірність, а й уміння йти на компроміси. Саме остання якість необхідна парам для успішного шлюбу.

У стосунках головне - компроміси

«Коли люди говорять, що віддані своїм стосункам, вони можуть мати на увазі різні речі. Наприклад, вони отримують задоволення від стосунків і хочуть, щоб вони тривали. Однак, насправді, відданість стосункам- це не тільки задоволення від спілкування», – відзначають автори нового дослідження, які спостерігали за 172 парами протягом 11 років.

Дуже просто бути відданим стосункам, коли все йде добре. Коли стосунки з часом зазнають змін, від людини потрібні жертви і вміння йти ні компроміси, навіть якщо йому це не приносить задоволення. Відданість – це, в першу чергу, активна робота, спрямована на підтримання стосунків і уміння поступитися своїми інтересами заради збереження союзу.

Як показав аналіз анкет, пари, які були готові йти на компроміси, ефективніше вирішують проблеми, щасливіші у стосунках, успішно долають кризу середнього віку і рідше розлучаються. За час дослідження 21,5% пар розпалися, а найміцнішими виявилися шлюби, в яких обидва партнери були готові йти на жертви заради стосунків.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.