Новини здоров’я. 4 лютого. Чоловік, який раптово стає турботливим, доглядає і дарує подарунки, викликає у неї не відповідні почуття, а підозри в зраді.

Допомога по дому - підозріле явище

Як показало дослідження, дві третини жінок насторожуються, зазначивши такі зміни в поведінці свого чоловіка.

Чоловік, який вирішив випробувати нові пози в спальні, приготувати дружині сніданок у ліжко або порадувати її квітами, ризикує нарватися на з’ясування стосунків – жіночі ревнощі не знають міри.

Всі ці знаки уваги, якими зазвичай чоловіки балують своїх дружин досить рідко, викликають найсильніші підозри про те, що він завів роман на стороні. Навіть пропозиція допомогти по дому наводить жінок на підозрілі думки про спробу чоловіка загладити свою провину.

«Сучасне життя зробило знаки уваги подружжя по відношенню один до одного досить рідкісним явищем. Саме тому поведінка чоловіка, яку він вважає турботою та увагою, сприймається жінками зовсім по іншому, якщо вона вибивається за рамки звичайного», – пояснюють дослідники.

Серед найбільш підозрілих дій жінки відзначають покупку ювелірної прикраси, експерименти в спальні, підвищену емоційність, покупку квітів або шоколаду, раптову уважність, запрошення на романтичне побачення, допомогу по дому, сніданок у ліжко, компліменти, телефонні дзвінки та інтерес до поцілунків і обіймів.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.