Новини спорту. 9 лютого. Тренер Володимира Кличка Емануель Стюард  дав велике інтерв’ю.

Емануель Стюард

У якому дав свій прогноз на бої Володимир Кличко – Жан Марк Мормек і Олександр Повєткін – Марко Хук.

– Емануель, 3 березня Володимир Кличко битиметься з Жаном Марком Мормеком. Що ви думаєте про цей поєдинок?

– Я не уявляю, яким чином Мормек може перемогти Володимира. Головне, що нам потрібно зробити – це підготуватися до зовсім іншого стилю ведення бою, ніж був у попереднього суперника Володимира – Девіда Хея. З Хеєм була більше гра в кішки-мишки, а Мормека тренує Кевін Руні, який свого часу працював з Майком Тайсоном. Його стиль – відмінна робота корпусом, пресинг і багатоударні комбінації. Мормек буде агресивніше, ніж більшість боксерів, з якими бився Володимир. Перші кілька раундів буде досить складно пристосуватися до його стилю, але в четвертому-п’ятому раундах Володимир візьме повний контроль над боєм в свої руки і почне викидати свої бомби. Він не буде затягувати бій, як робив це в багатьох попередніх своїх поєдинках.

– А як щодо інших супертяжів? Олександр Повєткін битиметься з Марко Хуком, і багато хто дає Хуку невеликі шанси на перемогу. А на вашу думку, чи є у Хука взагалі будь-які шанси в цьому бою?

– Так, є. По-перше, Повєткін хоч і є справжнім супертяжем, але його не можна назвати дуже габаритним бійцем. Хук, в свою чергу, хороший боксер і хороший панчер. І в нього відмінний настрій на бій. А на мій погляд, настрій навіть важливіше майстерності. Олександр не так часто зустрічався з такими вольовими суперниками в минулому. У його бою з Чемберсом я не розумів, що говорили в його кутку між раундами, але Володимир знає російську і розповів мені, що в тому бою Олександр хотів здатися між раундами. А це може означати, що він не дуже сильний в ментальному плані. Хук ж упевнений у власних силах, тим більше, що бій буде проходити в Німеччині, де його, як завжди, буде підтримувати місцева публіка. Я думаю, що це буде дуже хороший бій, і набагато рівніший, ніж всі очікують. Це буде важкий бій для Повєткіна, найважчий за всю його кар’єру. І він може програти цей бій.

Цікаво, що Повєткін бився в андеркарті другого бою Володимира з Крісом Бердом, і я пам’ятаю, як ми проходили через парковку і зустріли там Олександра та його менеджера. Його менеджер сказав мені, що якби я не працював з Володимиром, Олександр хотів би, щоб я тренував його. У той час я не знав Повєткіна. Його менеджер сказав мені, що він просто ідеалізував Володимира Кличко – у нього були розклеєні постери Володимира всюди. Тому я не особливо дивуюся, що бій Володимира з Повєткіним так поки і не відбувся – дуже складно битися з твоїм кумиром.

Те ж саме можна сказати і про Марко Хука. Він обідав з нами в Детройті, коли приїжджав на бій Абрахама з Діррел, і говорив ті ж речі. Він сказав, що якби я не тренував Володимира, він хотів би, щоб я працював з ним, тому що Володимир був його кумиром.

Отже, це буде бій двох фанів Володимира Кличка, і з кимось із них він потім зустрінеться. Не знаю, чи погодиться коли-небудь Повєткін на бій з Володимиром, але думаю, що все-таки погодиться. Я поважаю Тедді Атласа за його рішення відмовитися від бою з Володимиром, і вважаю, що це було правильне рішення. Він розумів, що Повєткіну не вистачає не тільки майстерності, а й психології, щоб битися з боксером рівня Володимира Кличка.

– Емануель, на вашу думку, чи не відволікає політика Віталія Кличка від боксу?

– Я багато розмовляю з Віталієм. Він і Володимир, можливо, дві найбільш організовані людини, яких я коли-небудь зустрічав у своєму житті, не тільки в боксі. Вони дуже організовані. У Віталія дуже чітко налагоджена політична машина, і він дуже багато працює над цим. Я не знаю, коли там пройдуть вибори – можливо, через рік – але я не думаю, що політика відволікає його від боксу. Віталій – дуже незвичайна людина, він може займатися кількома справами одночасно. Але і він, і Володимир вміють збирати прекрасну команду, і я не думаю, що він особисто весь свій час приділяє політиці.

Ще одна річ, яку потрібно відзначити – це те, що у нього так і не було того супербоя, про який він так мріяв. Я маю на увазі матч-реванш з Ленноксом Льюїсом, який так і не відбувся. Він і зараз багато думає про це – він так хотів цього бою! Крім цього, є ще бій з Девідом Хеєм, тому що Девід своєю мовою вміє привертати увагу до боїв. Думаю, ми ще можемо побачити бій Віталія з Хеєм, тому що Віталій дуже хоче насправді сильно побити його – він вважає, що Володимир зробив недостатньо.

Крім цього, я не бачу ніяких викликів для Віталія. Він займається політикою, фінансово обидва брата забезпечені, напевно, на 10 життів вперед, і їх бізнес дуже успішний – вони можуть заробляти гроші багатьма іншими шляхами. Крім того, їх обожнюють у Німеччині – за 1:00 на якому каналі ви можете побачити три різних рекламних ролика за участю братів. Думаю, Віталій проведе ще максимум 2-3 бої і піде з боксу.

Джерело  klitschko-brothers.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.