Новини політики. 6 лютого. Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко розповів про плани опозиції на перший пленарний тиждень нової сесії.

Микола Томенко
Для опозиції важливо виконання принципового документа - Резолюції ПАРЄ

Микола Томенко повідомив, що в першу чергу для опозиції важливо виконання принципового документа – Резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи з Україною.

«Для нас надзвичайно важливо, щоб парламент реагував на такі документи», – підкреслив політик. Він нагадав, що Резолюція ПАРЄ з 18 пунктів містить три пункти, які безпосередньо стосуються Юлії Тимошенко, і п’ять пунктів, які безпосередньо стосуються переслідувань політичної опозиції в Україні.

«Тобто з 18 статей – 8 стосуються політичних переслідувань та незаконних дій влади щодо Тимошенко, Луценко, Іващенко та інших», – підкреслив він.

«Переконаний, що владі рано списувати Тимошенко з числа впливових політичних гравців», – зазначив Томенко. Він додав, що і деяким колишнім опозиціонерам, які вирішили вийти з БЮТ і створити свої партії, варто нагадати, що «Тимошенко серед політичних гравців сьогодні є найвпливовішою в Україні, оскільки з точки зору зовнішньої політики саме за оцінкою влади до неї визначають ставлення до України».

«Тому, незважаючи на те, що Тимошенко посадили до в’язниці, вона залишається ключовим політичним гравцем на відміну від тих, кого посадили в уряд і Адміністрацію президента», – підкреслив він.

Томенко повідомив, що Комітет у закордонних справах розгляне це питання, а опозиція вимагатиме, щоб план дій Верховної Ради з виконання резолюції ПАРЄ був проголосований і виконувався.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.