Новини України. 13 лютого. Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вже пересувається по камері без сторонньої допомоги, але скаржиться на відеоспостереження і постійно увімкнене світло.

Карпачова навідалася до Тимошенко

Про це на прес-конференції в понеділок в Києві, повідомила омбудсмен Ніна Карпачова. «Зараз, з учорашнього дня, два представника омбудсмена здійснюють візит без попередження в Качанівську колонію», – сказала вона.

За словами омбудсмена, ніяких проблем у її представників з доступом в колонію не виникло і вони провели двогодинну зустріч з екс-прем’єром.

Омбудсмен зазначила, що Тимошенко чекає лікарів з Канади та Німеччини, які повинні її оглянути, проте розповіла, що у цих лікарів виникли певні проблеми на митниці з переміщенням медапаратури через брак низки документів. Проблема в даний час вирішується.

За словами Карпачової, екс-прем’єр перебуває в тій же камері, що й раніше. З основних проблем, які її турбують, залишаються наявність постійного відеоспостереження і постійно увімкнене освітлення, незважаючи на те, що воно слабке. «Відеокамера працює 24 години і впливає на психологічний стан екс-прем’єра», – зазначила омбудсмен.

Вона також повідомила, що екс-прем’єр почала пересуватися по камері без сторонньої допомоги, але ще не може виходити на щоденні прогулянки.

Крім того, у Юлії Тимошенко немає зауважень по відношенню до неї персоналу колонії. «Вона навіть спробувала поїсти їжу, яку готують для всіх ув’язнених колонії. Вона, до речі, пристойніша, як зазначила Тимошенко, якщо порівнювати її з їжею Лук’янівського СІЗО», – сказала Ніна Карпачова.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.