Новини України. 7 лютого. Юлія Тимошенко дала депутатам фракції “БЮТ-Батьківщина” чотири завдання.

Тимошенко просить депутатів забезпечити монолітність опозиції і відфільтрувати кандидатів на виборах

Їх вона описала в своєму листі до нардепів.

Перше і, за словами Тимошенко, головне завдання це:

“Всіма вашими силами та можливостями, на всіх рівнях переговорного процесу в центрі та регіонах, ви мусите забезпечити повне, справжнє, щире об’єднання опозиційних сил в єдиний непоборний моноліт для участі в парламентських виборах 2012 року”.

“Це потрібно зробити незалежно від того, яким буде прохідний бар’єр до Верховної Ради”, – додала опозиціонерка.

“Візьміть під свій ретельний контроль всіх кандидатів на мажоритарних округах від нашої партії. Не допустіть висунення та обрання випадкових, не перевірених часом та боротьбою, людей, а також підприємців, які планують використати політику для зміцнення свого бізнесу”, – йдеться в другому завданні від Тимошенко.

Лідер партії вимагає публічного обговорення усіх кандидатур від “Батьківщини”.

“Вам невідкладно треба бігти до людей в регіони та розповідати їм, в якій тяжкій небезпеці опинилася наша країна, в якій небезпеці життя кожного українця. Детально розкажіть людям, що вихід є, в чому він полягає і як діяти, щоб з цієї біди вийти”, – так звучить третє завдання.

За словами Юлії Тимошенко, реклама на радіо та телебачення так допоможе.

“Не дайте до парламентських виборів новітнім клептоманам забрати у країни стратегічні об’єкти власності – землю, газотранспортну систему, гідроелектроенергетику, “Енергоатом”, “Укрзалізницю”, музейні цінності та інше. Ви знаєте апетити новоявленої сім’ї головного Господаря. Зробіть все можливе, щоб країна протрималася до ліквідації режиму”, – йдеться в листі лідера БЮТ під пунктом “четверте завдання”.

Юлія Тимошенко додала, що вона постійно спілкується з представниками партії, зокрема з Олександром Турчиновим, Сергієм Власенком, Андрієм Кожем’якіним, Іваном Кириленком та Григорієм Немирею.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.