Новини України. 27 лютого. Юлія Тимошенко заявляє, що день засудження Юрія Луценка – це день проголошення вироку режиму Януковича.

Тимошенко: дякую за витримку, за мужність, честь, за силу, за благородство

Про це йдеться в її листі з приводу вироку Луценка.

“Я не аналізуватиму їх рішення, оскільки абсурд ніякому аналізу не підлягає. Вся країна і весь світ бачать, хто саме в Україні при владі, хто замовляє і штампує політичні вироки. Уже всіх і вся названо своїми іменами. Я хочу сказати про інше. День засудження Юрія Луценка – … це ще й день проголошення вироку режиму Януковича. Так, вони кидають нас за грати, але бояться нас ще більше. Вони ховають нас по тюрмах, але відчувають своїми тваринними інстинктами, що їх час закінчується. Вони фальсифікують проти нас справи , але знають, що вже і їм пишеться справедливий вирок у тому вищому суді, де немає ні “вовків”, ні “кірєєвих”, – зазначає Тимошенко.

“Адже що б вони не робили і як би не біснувалися, всю країну, весь народ не пересаджати, не обдурити, не залякати. Вони проголошують вироки нам -отримують вирок собі, від якого їм не сховатися, яких би стін, фортець і резиденцій вони собі не налаштували. Кінець їх прийде скоро. І прийде не з закордону. Їх безславний кінець прийде з України: зі Львова та Донецька, з Одеси та Полтави, з Чернігова та Харкова”, – йдеться в заяві Тимошенко.

“Сьогодні ми за ґратами. Але якщо таку ціну ми повинні заплатити за звільнення країни, то ми згодні її платити. Юра, я знаю, погодиться зі мною. Я дякую тобі, Юра. Дякую за витримку, за мужність, честь, за силу, за благородство. За те, що залишився справжнім чоловіком на тлі тих немічних блазнів, які намагалися тебе судити. Я знаю, Юра, що бувають в житті такі обставини, коли головне – не зберегти особисту свободу, а залишитися людиною і не скоритися. Я впевнена, що ти гідно витримаєш ці випробування. Хочу, наскільки це можливо, підтримати рідних і близьких Юри. Тримайтеся», – йдеться в листі лідера “Батьківщини”.

Вона також звертається до всіх друзів, соратників, товаришам, які “з болем у серці сприйняли цей ганебний вирок”: “Не впадайте у відчай, не сумуйте, а вставайте і боріться. Падіння антиукраїнського режиму Януковича – це лише питання часу. Ви – відповідальні сьогодні за свободу і незалежність України. Тому не треба плакати і скаржитися на долю. Збирайте волю, збирайте сили, вставайте поруч один з одним, щоб наблизити той день, коли нарешті закінчиться в країні ця пора ганьби!”, – закликає Тимошенко.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.