Новини України. 11 лютого. За словами адвоката, Тимошенко не тільки не буде подавати прохання про помилування, але й навряд чи прийме його, якщо президент помилує без її звернення.

Тимошенко відмовиться від помилування Януковича

“Є кілька варіантів. Перший – рішення Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ… Суд, який повністю підконтрольний адміністрації президента. Скасування Вищим спеціалізованим судом безмежного вироку, винесеного Кірєєвим, і, відповідно, визначення Апеляційного суду – найпростіший шлях для всіх. Янукович продемонструє нібито незалежність судової системи”, – заявив захисник Юлії Тимошенко, народний депутат від БЮТ Сергій Власенко, передає ЛIГАБiзнесIнформ.

“Є інший шлях, про який говорять у ЗМІ – помилування. Але це в даному випадку спірний шлях. Вона не буде звертатися до цієї людини (Януковича). Вона не здійснювала злочини. Деякі припускають, що Янукович ухвалить рішення про помилування Тимошенко без її звернення, чи прийме його Юлія Володимирівна – інше питання”, – підкреслив він.

“Є й третій шлях – рішення Європейського суду з прав людини”, – зазначив Власенко, уточнивши, що це рішення не обов’язково має бути імплементовано Верховним судом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.