Новини України. 21 лютого. Екс-прем’єр Юлія Тимошенко сама зверталася до керівництва Качанівської колонії із заявою про небажання працювати у виправному закладі.

Тимошенко відпросилася від роботи

Про це заявили в прес-службі Державної пенітенціарної служби України, спростовуючи інформацію, поширену адвокатом укладеної Сергієм Власенко.

Як відзначили в прес-службі, напередодні Власенко, після чергового візиту до своєї підзахисної заявив про те, що Тимошенко не відмовлялася від трудової діяльності в колонії.

Разом з тим, за інформацією тюремників, 9 лютого Тимошенко звернулася з заявою до начальника Качанівської виправної колонії (№ 54) І.Первушкіну, в якому, зокрема, вона констатує своє небажання «дотримуватися встановленого у виправній колонії режиму, в тому числі в частині виходу на огляди, участі у трудовій та виховної діяльності, культурних заходах колонії».

«Керівництво Качанівської колонії з розумінням ставиться до того, що Юлія Тимошенко, по-перше, скаржиться на стан свого здоров’я, по-друге, протягом 14-16 лютого проходила медичне обстеження, і по-третє, поки знайомиться з матеріалами кримінальної справи ( до 28.03.2012 року)», – підкреслили в пенітенціарній службі.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.