Новини України. 9 лютого. Євгенія Тимошенко у п’ятницю передала до Генпрокуратури заяву про вчинення злочину щодо її матері, екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Донька Тимошенко подала заяву в Генпрокуратуру

Про це донька лідера опозиції повідомила журналістам після реєстрації її заяви в Генпрокуратурі.

За словами Євгенії Тимошенко, її непокоїть те, що в місцях позбавлення волі люди, в тому числі і її мати, піддаються катуванню, що згідно вітчизняного та міжнародного законодавства є злочином.

“Я подала заяву проти тих злочинів, які щодня скоюються проти моєї матері. Ці злочини полягають в тому, що її незаконно судять, не надають медичної допомоги, увесь час вона знаходиться у стані болю і не може рухатися”, – повідомила вона.

Євгенія Тимошенко заявила, що її обурює той факт, коли люди, які давали клятву Гіппократа, “фальсифікують діагнози щодо людини, яка не може рухатися і постійно відчуває біль, даючи таким чином проводити слідчі дії проти моєї матері”.

“Коли вона не може рухатися і вставати, співробітники МОЗу кажуть їй, що вона повинна більше рухатися і виконувати якісь фізичні вправи. А коли її насильно везуть до суду, то у діагнозах пишуть, що вона знаходиться у хорошому стані здоров’я. Вона втрачає свідомість на дві години, а наступного дня кажуть, що цього не було”, – наголосила донька Юлії Тимошенко.

За її словами, всі ці факти щодо порушення прав Юлії Тимошенко були викладені у заяві на ім’я Генерального прокурора Віктора Пшонки.

“Я сподіваюся, що Генпрокуратура розгляне всі ці факти і відкриє кримінальну справу”, – сказала вона.

У свою чергу адвокат Євгенії Тимошенко Микола Яременко додав, що у заяві містяться всі епізоди, які стосуються порушення прав Юлії Тимошенко з жовтня 2011 по січень цього року.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.