Новини України. 20 лютого. В Державній пенітенціарній службі України запевняють, що слідкують за станом здоров’я Юлії Тимошенко і не виключають можливості її оперування.

Тимошенко можуть оперувати поза межами колонії

Про це повідомив голова управління охорони здоров’я та медико-санітарного забезпечення ДПтС Євген Поляков.

За його словами, певні рекомендації щодо лікування Юлії Тимошенко залишили іноземні та вітчизняні лікарі (обстеження пацієнтки комісія проводила протягом двох днів і 16 лютого п.р. завершила свою роботу).

“Ми слідуємо тим рекомендаціям, які виписали нам і канадські і німецькі лікарі. Медиками нашої установи здійснюється постійний нагляд за станом здоров’я Юлії Тимошенко. Зокрема, ми забезпечили пацієнтку ходунками, як і рекомендували німецькі фахівці”, – зазначив Поляков.

Крім того, він підкреслив, що у колонії ще чекають на додаткові рекомендації від німецьких лікарів, які останні обіцяли направити в Україну до кінця поточного тижня.

“У свою чергу, ми готові й надалі у повному обсязі виконувати всі рекомендації щодо лікування ув’язненої Юлії Тимошенко. Не є виключенням і оперування пацієнтки, у тому числі і за межами Качанівської колонії. Хоча сьогодні питання про хірургічне втручання не стоїть і у своїх висновках медики такий крок не пропонують і не обґрунтовують, ми все одно готові за необхідності забезпечити таку можливість”, – цитує Полякова прес-служба Державної пенітенціарної служби.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.