Новини України. 17 лютого. Екс-прем’єр дозволила своєму адвокату оприлюднити діагноз.

Власенко: стан Тимошенко важкий, екс-прем'єр потребує серйозного лікування

Захисник екс-прем’єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що має письмову згоду Тимошенко на оприлюднення її діагнозу в разі потреби.

«Я отримав письмову згоду Юлії Тимошенко на оприлюднення повністю або частково її діагнозу, залежно від тієї брехні, яка поширюватиметься владою. Я маю такі повноваження, але поки я вважаю, що це передчасно до остаточного висновку канадських і німецьких лікарів», — сказав Власенко.

Він вважає, що влада почала кампанію з дискредитації іноземних лікарів, які брали участь в обстеженні Тимошенко 14-15 лютого.

Він стверджує, що стан Тимошенко важкий, екс-прем’єр потребує серйозного лікування. Тим не менш, у п’ятницю, за словами Власенка, знову проходило ознайомлення з матеріалами справи.

Нагадаємо, 16 лютого член медичної комісії, керівник відділення Інституту нейрохірургії ім.Ромоданова Євген Педаченко заявив у Харкові, що стан здоров’я Ю.Тимошенко не вимагає оперативного втручання.

Заступник глави парламентської фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що Тимошенко симулює погіршення стану здоров’я.

«Її захисту вже ніхто не повірить, коли вони знову будуть розповідати про погіршення здоров’я замість пошуку юридичних доказів правоти своєї підзахисної», — додав він.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.