Новини України. 14 лютого. Іноземні лікарі разом з двома українськими близько 17:00 приступили до первинного огляду екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Тимошенко пустила до себе лікарів

Про це журналістам заявила заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моїсеєнко, передає ЛігаБізнесІнформ.

Моїсеєнко зазначила, що Тимошенко дала письмову згоду на обстеження іноземними лікарями, і затримка на початку процедури обстеження була викликана переговорами про участь в обстеженні українських фахівців.

У результаті екс-прем’єр погодилася на огляд головним терапевтом України, заступником голови комісії Василем Нетяженко, а також лікуючим лікарем Державної пенітенціарної служби України.

“Медичне обстеження може бути досить тривалим, оскільки в комісію входять англомовні лікарі, і необхідна процедура перекладу”, – зазначила вона.

При цьому Моїсеєнко не змогла сказати, скільки часу займе первинне обстеження Тимошенко, але запевнила, що “лікарі працюватимуть стільки, скільки потрібно”.

Глава Державної пенітенціарної служби України Олександр Лисицький наголосив, що обмежень по часу для роботи комісії не буде.

Нагадаємо, раніше прес-служба Державної пенітенціарної служби України заявила, що Тимошенко відмовилася від обстеження комісії, до якої входять іноземні та українські лікарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.