Новини України. 11 лютого. Міністр освіти і науки Дмитро Табачник назвав алогічним законопроект про вищу освіту авторства Лесі Оробець та лідера партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка.

Табачник не задоволений освітніми законами

«Я алогічні документи не обговорюю і вважаю, що потрібно спочатку читати те, що підписуєш, а потім вже, напевно, можна це обговорювати», – сказав міністр.

За його словами, в цьому законопроекті відсутні норми про студентське самоврядування, не передбачено його фінансування, а також участь самоврядування у виборах деканів, ректорів вузів.

«Можу тільки висловити жаль, що цей законопроект підписала не тільки Леся Оробець, але і Арсеній Яценюк», – зазначив Табачник.

Говорячи про конкуренцію урядового законопроекту про вищу освіту і законопроекту, внесеного до парламенту народним депутатом Юрієм Мірошниченком (Партія регіонів), міністр заявив: «Я думаю, що переможцем має стати якісніший текст закону».

Разом з тим, він нагадав, що раніше в урядовому законопроекті врахували 26 положень з проекту закону про вищу освіту Мірошниченка.

Нагадаємо, 28 грудня у Верховній Раді був зареєстрований урядовий проект закону про вищу освіту.

У грудні 2011 року свій законопроект про вищу освіту зареєстрували народні депутати Арсеній Яценюк та Леся Оробець (НУ-НС).

6 січня 2012 представник президента України в парламенті Юрій Мірошниченко зареєстрував у Раді свій проект закону «Про вищу освіту».

Джерело НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.