Новини технологій. 18 лютого. Компанія SVEN представила новий ігровий маніпулятор SVEN Speedy.

Модель підтримує роботу в цифровому і аналоговому режимах

Як відзначає виробник, новинка розрахована, в першу чергу, на підліткову аудиторію. Розробники передбачили в SVEN Speedy багато нюансів для того, щоб ефект участі в гонках був реалістичним.

Функція вібровіддачі дозволяє відчути нерівності дорожнього покриття, круті повороти, різкі заноси та віражі.

В комплекті є блок педалей, що дає можливість регулювати швидкість руху транспортного засобу, як у справжньому автомобілі. Для зручності «газ» і «гальмо» представлені також у вигляді пелюстків-перемикачів, розташованих на тильній стороні керма. Використовуючи їх, гравець здатний управляти автомобілем тільки руками.

Щоб впевнено почувати себе на «дорозі», SVEN Speedy можна зафіксувати на столі за допомогою присосок, які знаходяться на його підставі. Гумові вставки на ободі забезпечують користувачеві надійний контакт з маніпулятором під час водіння. У новинці передбачена можливість регулювати рівень вібрації, чутливість керма і педалей, а саме: в комплекті з моделлю «йде» CD з необхідними драйверами.

Чотирипозиційна хрестовина і десять програмованих клавіш, присутні на лицьовій і тильній стороні керма, є прекрасним доповненням до основного керування автомобілем. D-pad більше підходить для входу в меню, зміни видів камери під час гри. За допомогою кнопок зручно включати двірники і фари при зміні погодних умов під час гонки, використовувати ручник, включати прискорення.

Модель підтримує роботу в цифровому і аналоговому режимах. У першому випадку управління є статичним, так як комп’ютер обробляє інформацію від маніпулятора про факт повороту керма і натискання на педалі. В аналоговому режимі обробляються також дані про кут повороту і ступінь натискання, тому управління виявляється більш плавним. SVEN Speedy підключається до ПК за допомогою USB-роз’єму. Новинка сумісна з такими ОС як Windows 2000/XP/Vista/7.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.