Новини України. 2 лютого. Суд у справі колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка перейшов до дослідження речових доказів.

Луценко попросив ознайомитися із секретним томом перед закритим засіданням

Суддя Сергій Вовк запропонував дослідити речові докази, відтворити відеозаписи, які були додані до справи, і після цього обговорити питання щодо проведення закритого засідання, на якому досліджуватимуть секретний 18-й том справи.

Луценко попросив надати йому та його захисту можливість ознайомитися із секретним томом перед закритим засіданням.

“Я просив би дати півгодини мені і адвокатові допуску до секретних матеріалів, можливість ознайомитися із цим томом перед засіданням”, – сказав екс-міністр.
Вовк заніс його прохання до протоколу.

Крім того Луценко висловив обурення через те, що досі не може ознайомитися із заявами свідків, які відмовилися свідчити в суді.

“Я клопочу до суду, щоб ми могли побачити заяви свідків, які нібито написали про небажання свідчити в суді. Наші помічники їх вчора так і не отримали. Їх немає у матеріалах справи, хоч 7 днів, які ви (Вовк) анонсували для роботи секретаря, давно вже спливли”, – наголосив обвинувачений.

Він просив внести до протоколу заяву, що станом на 1 лютого ознайомитися із цими заявами захист не зміг.

“У матеріалах кримінальної справи вони відсутні. Також вважаю за можливе зробити зауваження внутрішній безпеці МВС за некваліфіковане виконання завдання”, – додав Луценко, натякаючи на те, що ці заяви могли бути сфальшовані.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.