Новини України. 20 лютого. Близько 200 студентів пікетують будівлю Верховної ради, вимагаючи відставки міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

Табачник Дмитро
Студенти проти Табачника

Серед них представники Київської міської організації громадської організації “Студентська свобода”, а також громадської організації “Сокіл”.

Раніше студенти провели мітинг біля Кабінету міністрів, після чого пройшли колоною до будівлі парламенту, де розміщуються комітети, на вулиці Грушевського 18/2.

Вони тримають плакати з написами “Табачник, поверни українську мову та історію в школи!”, “За якісну освіту, за вільне студентство!”. Також молоді люди скандують “Виходь, бунтуй, Україну рятуй!”, “Знання – не товар, універ – не базар!”, “Табачника на нари, тоді підем на пари!”.

Студенти вимагають відставки міністра в разі об’єднання в шкільній програмі предметів “Історія України” та “Всесвітня історія”.

Як повідомлялося, Табачник заперечує намір Міносвіти виключити зі шкільної програми для 5-9 класів шкіл курс “Історія України” шляхом об’єднання його з курсом “Всесвітня історія”. У той же час він відзначає, що, можливо, будуть скорочені години історії та української мови, щоб час, що звільнився, присвятити інформатиці та другій іноземній мові.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що, згідно з проектом нових навчальних планів для 5-9 класів, зменшується кількість уроків української мови та літератури, а предмет “Історія України” взагалі зникне.

За словами Табачника, Міносвіти поки не має відношення до цього проекту, оскільки він розробляється групою вчених Національної академії педагогічних наук.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.