Новини України. 24 лютого. Народний депутат Сергій Ківалов, відомий в народі як “Підрахуй”, роздаватиме квіти в Одесі 8-го березня.

Сергій Ківалов
Ківалов роздаватиме квіти 8 березня

Для організації такої акції зібрали гроші зі студентів Одеської юридичної академії. Про це у своєму блозі пише нардеп Анатолій Гриценко.

За словами лідера “Громадянської позиції”, йому прийшов анонімний лист, де розповідається про підготовку акції 8 березня від Ківалова.

“На 8 березня відомий Вам персонаж Сергій Ківалов має намір організувати роздачу квітів жінкам на вулицях Одеси. Ясна річ, в тому районі, де зібрався балотуватися на майбутніх виборах, і, зрозуміло, із іменними візитівками-нагадуваннями про себе, коханого. Ну, підкупом виборців зараз нікого не здивуєш, але є цікава обставина: купуватися ці квіти будуть не з кишені пана Ківалова, а коштом підневільних студентів (і студенток, до речі!) Одеської юр. академії (збір грошей вже йде повним ходом)”, – йдеться в листі, якого отримав Анатолій Гриценко.

Народний депутат припускає, що це може бути правдою і пропонує організувати “хану Ківалову”, якщо це правда.

“Не знаю напевно, але припускаю, що це правда. Якщо так і студентів це дістало, у Вас є унікальний шанс поставити крапку в політичній кар’єрі “регіонального” ректора. Кожен студент має мобілку, запишіть на відео пару епізодів, вкиньте через YouTube і заповніть цими записами Інтернет. Преса, телебачення підхоплять (лише в Одесі понад 20 каналів), я як депутат і ще пару десятків колег закидаємо зверненнями прокуратуру, озвучимо в ток-шоу на всю країну неодноразово – і Ківалову хана! Створюймо разом ситуацію, щоби земля під ними горіла!”, – відзначає Гриценко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.