Новини України. 18 лютого. Німецькі лікарі, які обстежили екс-прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко, яка зараз знаходиться в Качанівській колонії Харківської області, прийшли до висновку, що у опозиціонерки грижа.

Донька Тимошенко повідомила, що не була присутня під час медичного огляду в колонії

Про це повідомила дочка політика Євгенія Тимошенко в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Тимошенко повідомила, що не була присутня під час медичного огляду в колонії, оскільки її не пустили. За її словами, на територію колонії потрапили лише дипломати, міжнародні та українські лікарі. Вона також нагадала, що через цей біль в спині Юлія Тимошенко не може спати, а знеболюючі засоби не допомагають.

«При цьому представники міністерства постійно говорять про те, що вона здорова, що вона може робити не тільки фізичні вправи, але тепер вже і працювати в колонії. Якщо зараз, після діагнозу німецьких лікарів, які дійшли висновку, що у неї грижа, так триватиме і далі і їй не буде надана медична допомога, потрібна буде операція. Цю операцію можна проводити в колонії», – підкреслила Є. Тимошенко.

Вона також вважає, що операція поза стінами колонії повністю суперечить інтересам режиму, влади, пенітенціарної служби, яка «працює за прямими наказами Віктора Януковича».

«Українські лікарі в результаті не брали участь в обстеженні, його проводили тільки іноземні фахівці. Я сподіваюся, що вони скоро зроблять заяву про те, що по-справжньому відбувається зі здоров’ям моєї мами», – додала Є. Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.