Новини технологій. 11 лютого. У зв’язку з високим рівнем інтернет-піратства в Україні Міжнародний альянс інтелектуальної власності звернувся до Торгової палати США з проханням зняти з України преференції безмитного ввезення окремих груп товарів.

Комп'ютерних піратів можуть покарати

Рішення Торгової палати США буде залежати, зокрема, від того, чи потрапить Україна в список особливої ​​уваги, який буде опублікований в середині лютого цього року. У той же час, за даними “Агентства інтернет-прав”, Україна попередньо внесена до цього списку.

У 2006 році зняття з України преференції безмитного ввезення окремих груп товарів коштувало 75 мільйонів доларів. У цьому році сума може зрости ще на 39 мільйонів доларів.

В минулому році Україна вже була в списку особливої ​​уваги Альянсу, але тоді Торгова палата США не прийняла ніяких санкцій. На думку представника IIPA Еріка Шварца, ризик втратити преференцій безмитного ввезення набагато вище.

“Рівень піратства в Україні надзвичайно високий, найвищий в Європі, і закривати на це очі більше немає можливості. Зараз міжнародні зусилля спрямовані на зниження числа контрафактної продукції (слухання щодо ратифікації ACTA, SOPA, PIPA) у світовій економіці, і Україну або включається в цей процес або проти неї висуваються торгові санкції “, – додав він.

Напередодні у Верховній раді був зареєстрований законопроект, що забороняє правоохоронним органам вилучати спірний контент з інтернет-сайтів та припиняти їхню роботу без відповідного рішення суду.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.