Новини здоров’я. 3 лютого. Теоретично, соціальні мережі могли б бути ідеальним місцем для спілкування людей з низькою самооцінкою – адже саме там можна поділитися своїми проблемами з друзями і отримати від них підтримку.

Facebook в мобільному
Соцмережі могли б бути ідеальним місцем для спілкування людей з низькою самооцінкою

Однак на практиці такі люди буквально закидають друзів негативними повідомленнями, що ще більше відштовхує від них.

«Ми вважали, що Facebook – це відмінне місце для зміцнення відносин між людьми, адже ті, кому ніяково говорити про свої проблеми віч-на-віч, мають можливість спілкуватися в мережі більш вільно», – розповідають дослідники з університету Ватерлоо, Великобританія.

В ході експерименту вони просили волонтерів оцінити статус користувача Facebook, і описати свої почуття по відношенню до цієї людини. Також, дослідники аналізували Facebook активність користувачів з різним рівнем самооцінки.

В результаті виявилося, що найменш симпатичними видалися люди з самою низькою самооцінкою, які писали сумні або негативні повідомлення в статусному рядку. Також, користувачі з низькою самооцінкою користуються більшою популярністю серед друзів, якщо вони «постять» позитивні записи у своїх нотатках.

Таким чином, тим, хто страждає від низької самооцінки, не варто розраховувати на те, що друзі на Facebook пошкодують і зрозуміють їх, якщо вони будуть виливати на своїй сторінці тільки негатив.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.