Новини світу. 7 лютого. Майже три сотні поліцейських, які працювали на місці терактів 9/11 в Нью-Йорку, після трагедії захворіли на рак.

У всіх поліцейських виявлено страшний недуг

Жахливий діагноз було встановлено 297 правоохоронцям, чий середній вік становив лише 44 роки. 56 офіцерів поліції від пухлини померли.

Американська преса називає ці дані “приголомшливими”. За статистикою, до терактів 11 вересня в Нью-Йорку за рік фіксувалося близько шести випадків рака серед поліцейських, після – ця цифра зросла до 16-ти.

Найпоширенішим є рак легенів, крім того, пухлини виявляють в жовчних протоках, гортані, носовій порожнині. На думку експертів, причиною стало “дуже токсичне, забруднене повітря” та отруйний пил, який піднявся після обвалення башт-близнюків. У повітря після трагедії потрапили понад 2500 забруднюючих речовин, зокрема свинець, ртуть, скловолокно та азбест.

Багато з цих речовин є канцерогенами, деякі з них можуть викликати ураження життєво важливих органів, в тому числі нирок, серця і печінки.

Всього в ліквідації наслідків теракту брали участь 12 тисяч поліцейських.

Постраждали, звичайно, не тільки вони, а й усі, хто розбирав завали. Так, від раку помер герой 11 вересня, 58-річний пожежний Стівен Мосьєлло, який був серед перших рятувальників, які прибули до веж-близнюків. Рак шлунка і стравоходу був діагностований у нього в 2009 році.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.